Rodinný apartmán 109 Damian Jasná

Luxusný rodinný apartmán v komplexe Damian Jasná Hotel Resort & Residences

Luxury family apartment in Damian Jasná Hotel Resort & Residences

damian rodinný apartmán 109

🇸🇰 SLOVENSKY

🇺🇸 ENGLISH

Apartmán sa nachádza v komplexe Damian Jasná Hotel Resort & Residences, ktorý je jedným z najväčších rezortov v strednej Európe. Apartmán ponúka luxusné ubytovanie a je vybavený autonómnou technológiou na rekuperáciu tepla a vlhkosti, zabezpečujúcou kvalitu vzduchu a monitorujúcou obsah CO2.

webstránka hotela: www.damianjasna.sk

APARTMÁN 109

Apartmán pre 4 osoby

Celková plocha: 60 m2 (52 m2 – apartmán, 8 m2 – balkón)

Príchod a odchod

Check-in: 11:00

Check-out: 15:00

Recepcia: otvorená 24/7

Parkovanie: v krytej garáži za poplatok 25 eur/ deň

Stravovanie:  V hoteli sa nachádzajú dve reštaurácie. Je možné si k pobytu zakúpiť raňajky za poplatok 18 eur / osoba.

Upratovanie: Po pobyte pri check-oute z hotela je potrebné na recepcii uhradiť poplatok za upratanie vo výške 60 eur

Vybavenie apartmánu: 

  • predsieň s bohatou možnosťou odkladacieho priestoru
  • obývačka s manželskou posteľou 180 x 200 cm, pohovkou, konferenčným stolíkom a sedením, Smart TV, zatemňovacie závesy, vstavené skine s trezorom
  • izba s poschodovou posteľou 90 x 180 cm, zateňovacie závesy 
  • kuchynka s rýchlovarnou kanvicou, dvojplatničkou a mikrovlnkou, vybavená riadmi, taniermi a hrncami na varenie
  • kúpeľňa s dvomi umývadlami, sprchovým kútom a modernou toaletou vybavená uterákmi, sprchovým gélom a šampónom, sušičom na vlasy a toaletným papierom

Wifi: v celom hoteli je k dicpozícii vysokorýchlostná Wifi

Lyžovanie a Rekreačné možnosti: Rezort sa nachádza v nízkotatranskej Jasnej, v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku. Hostia majú priamy prístup na lyžiarske svahy a môžu si vychutnať rôzne zimné aktivity.

Stravovanie a Reštaurácie: Rezort má dve reštaurácie, pri tvorbe konceptov kuchýň spolupracujú renomovaní šéfkuchári, vrátane nositeľa Michelinskej hviezdy Petra Duranského. Ponúkajú rôzne kulinárske zážitky, vrátane sladkých maškŕt pripravených v spolupráci so známym cukrárom Vojtechom Artzom.

Aktivity a Zábava: Okrem lyžovania rezort ponúka rôzne aktivity ako bowlingové dráhy, či Aprés ski bar. Pre deti je k dispozícii kino. 

Wellness a Relaxácia (otvorené od 15:00 do 20:00): V areáli rezortu na siemom poschodí (vo výťahu stlačíte hviezdičku) sa nachádza panoramatické dvojpodlažné stredisko Spa & Wellness, ktoré obsahuje vonkajší bazén s vírivkami, saunový svet a rodinnú zónu i saunu, z ktorej môžete sledovať svoje ratoleti v detskom bazéniku.

Fitenss (otvorené od 10:00 do 20:00): Moderné prístroje na cvičenie sú súčasťou bohato vybaveného fitenss centra na siedmom poschodí. 

The apartment is located in the Damian Jasná Hotel Resort & Residences complex, which is one of the largest resorts in Central Europe. The apartment offers luxurious accommodation and is equipped with autonomous heat and humidity recovery technology, ensuring air quality and monitoring CO2 content.

Hotel website: www.damianjasna.sk

APARTMENT 109

Apartment for 4 persons

Total area: 60 m2 (52 m2 – apartment, 8 m2 – balcony)

Arrival and departure

Check-in: 11:00

Check-in: 15:00

Reception: open 24/7

Parking: in the covered garage for a fee of 25 EUR/day

Dining: there are two restaurants in the hotel. It is possible to buy breakfast with your stay for a fee of 18 EUR /person.

cleaning: a cleaning fee of 60 EUR must be paid at the reception upon check-out from the hotel

Apartment amenities: entrance hall with storage space

living room with double bed 180 x 200 cm, sofa, coffee table and seating, Smart TV, blackout curtains, built-in cupboards with saferoom

Childrens Room with bunk bed 90 x 180 cm, blackout curtains, built-in cupboards

kitchenette with electric kettle, double hotplate and microwave, equipped with dishes, plates and cooking pots

bathroom with two sinks, shower and modern toilet equipped with towels, shower gel and shampoo, hairdryer and toilet paper

Wifi: high-speed Wifi is available throughout the hotel

Skiing and Recreational Opportunities:

the resort is located in the low Tatras resort Jasna, the largest ski resort in Slovakia. Guests have direct access to the ski slopes and can enjoy a variety of winter activities.

Dining and Restaurants.

They offer a variety of culinary experiences, including sweet treats prepared in collaboration with the famous pastry chef Vojtech Artz.

Activities and Entertainment: in addition to skiing, the resort offers various activities such as bowling alleys and the Aprés ski bar. For children there is a cinema.

Wellness and Relaxation.

in the resort area on the seventh floor (press the star in the elevator) there is a panoramic two-storey Spa & Wellness Centre, which includes an outdoor pool with whirlpools, a sauna world and a family zone as well as a sauna from which you can watch your little ones in the children’s pool

Fitenss: Modern exercise machines are part of the lavishly equipped fitenss centre on the seventh floor.

RELAX & FUN

KONTAKT

Andy Zererová 

+ 421 903 235 201

andyzerer(at)gmail.com